Targi World Hotel 2015.

Targi World Hotel 2015.

  • Autor: bm
  • 10 paź 2016 12:42 (aktualizacja: 10 paź 2016 12:51)

Rozpoczynają się targi "WorldHotel"

Targi "WorldHotel" skierowane są do przedstawicieli sektora hotelarskiego, którzy chcą poznać nowości produktowe, funkcjonalne rozwiązania, aktualne trendy i skorzystać ze szkoleń. Początek wydarzenia - w środę 12 października, w Centrum Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Targi potrwają do 14 października. Co roku na "WorldHotel" przybywają tu właściciele i zarządzający hotelami, pensjonatami, ośrodkami wypoczynkowymi i konferencyjnymi, inwestorzy, restauratorzy, a także projektanci i dekoratorzy wnętrz.

Oferta wystawców obejmie produkty i usługi, które są potrzebne w obiektach noclegowych. Będzie to m.in. sprzęt gastronomiczny, meble, wyposażenie zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych i konferencyjnych, tekstylia, oświetlenie, oprogramowanie czy rozwiązania telekomunikacyjne. Warto przyjrzeć się wielu nowościom. Wśród nich znajdą się m.in. modułowa architektura drewniana, nowatorskie konstrukcje mebli hotelowych, ekskluzywne linie mebli ogrodowych, place zabaw, składane podłogi, samoprzylepne moduły dywanowe czy indywidualnie konfigurowane meble bankietowe. Nie zabraknie systemów do interaktywnej obsługi gości, automatycznego podnoszenia i włączania lamp i żyrandoli oraz zarządzania hotelem. Uwagę przyciągną z pewnością nowoczesne plamoodporne tkaniny, oczyszczacze powietrza, ergonomiczne i ekonomiczne zmywarki, a także kosmetyki hotelowe.

Integralną częścią targów będą szkolenia i konferencje. Na targach znajdzie się również Strefa Designu, czyli specjalnie zaprojektowana przestrzeń, która ma inspirować do poszukiwania pomysłów na wyposażenie własnego hotelu. Znajdą się tam przykładowe rozwiązania, które można wykorzystać w pokoju, części wypoczynkowej oraz łazience. Uzupełnieniem tematyki aranżacji będzie seminarium pt. „Design w hotelu, czyli jak zrobić dobre wrażenie wydając niewiele!”, które poprowadzi Agata Słoma, architektka, ekspertka projektowania wnętrz i właścicielka studia projektowego OMII.pl. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ