PARTNER PORTALU
Fot. Verle Küchen

Fot. Verle Küchen

  • Autor: bm
  • 28 marz 2018 12:41 (aktualizacja: 29 marz 2018 11:36)

Rusza wiosenny cykl szkoleń dla projektantów kuchni

Wiosenna Akademia Verle&Siemens to cykl szkoleń skierowany do projektantów kuchni. Ich uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę o profesjonalnych sposobach obsługi klientów i zgłębić tajniki sprzedaży.

Oferująca meble kuchenne marka Verle Küchen obecna jest na polskim rynku od połowy ubiegłego roku. W ramach programu rozwoju swojej sieci sprzedaży wspiera partnerów w działaniach marketingowych i handlowych. Jedną z form wsparcia jest właśnie organizowanie szkoleń dla architektów i projektantów. Program szkoleń nakierowany jest w szczególności na rozpoznanie i spełnienie oczekiwań coraz bardziej świadomych i wymagających klientów. "Współpracujący z marką Verle Küchen projektanci to wysokiej klasy specjaliści. Na pewno dysponują wiedzą o wszystkich aspektach tworzenia funkcjonalnych kuchni. Potrafią klientom doradzić w kwestiach technicznych, takich jak dobór odpowiedniego do stylu życia sprzętu. Znają się również na najnowszych trendach w designie. Jednak kwestie handlowe wymagają innego rodzaju umiejętności. I nie każdy czuje się w tym jak przysłowiowa ryba w wodzie. Stąd pomysł na wsparcie ich rozwoju i umożliwienie zdobycia nowych kompetencji" – mówi Krystian Karwacki, manager ds. rozwoju marki Verle Küchen.

Szkolenia będą prowadzone cyklicznie przez cały rok 2018. Umożliwi to wymianę doświadczeń i weryfikację zdobytej wiedzy po czasie. Główny nacisk w czasie spotkań położony zostanie na zajęcia warsztatowe.

W Polsce otwartych zostało już 11 salonów Verle, w tym trzy w standardzie Prime Studio Verle Siemens, czyli prezentujący wyłącznie ofertę nowej marki. W tym roku planowane jest otwarcie kolejnych minimum 10 w całej Polsce. Punkty Verle Küchen rozwijają się w oparciu o partnerstwo biznesowe proponowane przez Galicję Tomaszek.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ