Biznesmeblowy.pl

Fot. Visby

Ruszył nowy sklep internetowy marki Visby

  • Autor: mg
  • 23 lis 2017 11:37 (aktualizacja: 23 lis 2017 12:13)

W listopadzie br. po blisko roku przygotowań ruszył nowy sklep internetowy producenta mebli drewnianych - marki Visby. Platforma sprzedażowa wykorzystuje technologię Magento. Wraz z wprowadzeniem nowego sposobu składania zamówień firma wprowadziła też nowe rozwiązania produkcyjne i logistyczne.

Nowy system posiada dość nowatorskie metody prezentacji mebli w Internecie, na które składają się między innymi duże i przejrzyste zdjęcia. Kolejnym elementem są specjalnie przygotowane opisy, które opierają się na czytelnym połączeniu wizualnej prezentacji produktu (zdjęć) oraz krótkich elementów opisu. Z poziomu karty produktu kupujący może wybrać nie tylko rozmiar i preferowany kolor mebla, ale również produkty komplementarne, takie jak stelaże pod materac lub próbki wybarwień.

Sklep Visby.com.pl to suma naszych kilkunastoletnich doświadczeń w sprzedaży mebli przez Internet. Wiele lat temu przyjęliśmy zasadę, że nasze strony internetowe muszą być wzbogacone o maksimum informacji o produkcie, aby klient mógł samodzielnie złożyć zamówienie, bez konieczności dopytywania o szczegóły w naszym Biurze Obsługi Klienta. Dzięki przejrzystej prezentacji produktów nowy system niweluje wątpliwości odnośnie asortymentu, a tym samym ułatwia klientom dokonywanie wyboru. Liczymy również na przekonanie do zakupów większej liczby klientów, którzy do tej pory stronili od zamawiania mebli w Internecie - mówi Marek Kajaniec, prezes zarządu Grupy Chrobry (właściciela marki Visby).

Wraz z wprowadzeniem nowego sposobu składania zamówień na produkty firma Visby wprowadziła nowoczesne rozwiązania produkcyjne i logistyczne. Umożliwiają one wysyłkę mebli drewnianych, przygotowanych według specyfikacji klienta, nawet w 3 dni robocze od złożenia zamówienia.

Visby to marka producenta nowoczesnych mebli drewnianych wytwarzanych z drewna bukowego lub sosnowego. Firma istnieje od 2009 roku. Jej właścicielem jest Grupa Chrobry. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce