Salon Agata w Rzeszowie

Salon Agata w Rzeszowie

  • Autor: bm
  • 13 marz 2018 14:13 (aktualizacja: 15 marz 2018 08:49)

Salony Agata z nagrodą Superbrands od konsumentów

Sieć sklepów Agata znalazła się wśród tegorocznych laureatów rankingu Superbrands. Jest to tytuł przyznawany wyłącznie przez konsumentów, którzy wybierają marki godne - ich zdaniem - zaufania i polecenia.

Ponad 10 tys. respondentów oceniło polskie marki pod kątem jakości oraz poziomu zaufania, jakim można je obdarzyć. Na podstawie indeksu siły marki, będącego różnicą jej polecania i odradzania, najlepsi z najlepszych otrzymali tytuł Superbrands. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się również sieć salonów Agata.

Superbrands to tytuł przyznawany wyłącznie przez konsumentów, którzy w niezależnym badaniu realizowanym przez ARC Rynek i Opinia, ocenili aż 2 tys. marek wywodzących się z różnych sektorów. Lista podmiotów branych pod uwagę podczas badania jest co roku wyłaniana przez respondentów
w ramach działań pilotażowych, dzięki czemu każda marka może zostać poddana ocenie. Sama idea Superbrands funkcjonuje na całym świecie od ponad 20 lat, a od 12 jest również obecna w Polsce.

"Przyznanie nagrody Superbrands jest dla nas dużym wyróżnieniem, ponieważ stanowi potwierdzenie, że praca, którą wykonujemy na co dzień, jest doceniana. Nie ma dla nas lepszej motywacji do dalszych działań niż satysfakcja naszych Klientów. Takie nagrody dodają nam skrzydeł i utwierdzają w przekonaniu, że idziemy w dobrą stronę" – komentuje Marek Gonsior, dyrektor ds. marketingu Agata S.A.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Grzegorz, 2018-03-14 12:45:53
    ciekawe kto przyznaje te nagrody tak naprawdę, lub kto komy płaci za teks bo wystarczy poczytać komentarze na FB Agaty lub opinie na google i ponad połowa jest negatywna