Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 23 lut 2017 08:59 (aktualizacja: 24 lut 2017 14:47)

Sieć Biedronka sprzedaje meble kuchenne

Od połowy lutego 2017 roku w ramach wzbogacenia swojej oferty meblarskiej sieć dyskontów Biedronka rozpoczęła sprzedaż mebli kuchennych. Meble są dostępne w wybranych sklepach. Ich producentem jest firma Meblomaster z Węgrowa.

Sieć dyskontów Biedronka zaistniała na rynku meblarskim w 2016 roku, gdy do swojej oferty wprowadziła między innymi zestawy mebli łazienkowych i biurowych. W lutym br. jej ofertę wzbogaciły meble przeznaczone do aranżacji kuchni.

Zestaw mebli kuchennych jest dostępny w wybranych sklepach w dwóch kolorach - dąb sonoma oraz biały połysk. W skład zestawu wchodzą: trzy szafki wiszące, blat, szafka stojąca oraz szafka pod zlew. Wszystkie meble zostały wyprodukowane z płyty laminowanej o grubości 18 mm.

Producentem mebli dla sieci Biedronka jest firma Meblomaster, która zajmuje się produkcją mebli od 1993 roku. Od dwóch lat współpracuje ona z siecią dyskontów. Oprócz mebli kuchennych, w jej ofercie można także znaleźć meble biurowe, łazienkowe, a także przeznaczone do jadalni i salonów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ