Fot. Max Kuchnie

Fot. Max Kuchnie

  • Autor: bm
  • 21 wrz 2016 07:40 (aktualizacja: 22 wrz 2016 09:32)

Sieć Max Kuchnie organizuje targi w Kołobrzegu

Organizatorzy Max Kuchnie Design Days postanowili zebrać w jednym miejscu wystawców, którzy pomogą tworzyć funkcjonalne przestrzenie kuchenne. Będą to między innymi dostawcy materiałów wykończeniowych, frontów i okuć, systemów oświetleniowych, meblowych oraz sprzętu AGD, czy też firmy tworzące programy do projektowania wnętrz.

W dniach 7-9 października w Kołobrzegu odbędzie się Max Kuchnie Design Days. Wydarzenie to dedykowane jest ogólnopolskiej sieci 300 studiów mebli kuchennych, które zaprezentują między innymi meble kuchenne, okucia, fronty, materiały wykończeniowe do wnętrz kuchennych.

Oprócz ekspozycji i programu porad i prelekcji zaplanowano również spotkania integracyjne na kołobrzeskiej plaży, gdzie podczas ciekawych rozmów i wspólnej zabawy będzie można odetchnąć od codziennych wyzwań. Uczestnicy targów będą mogli więc wzbogacić swoją wiedzę, zdobyć przydatne kontakty oraz świętować sukcesy mijającego roku 2016. Targi odbywać się będą w podziemnym parkingu Hotelu Marine. Industrialny klimat przestrzeni wystawienniczej podkreślony grą świateł i ciekawą formą stoisk wystawców nawiązywać będzie do trendów i nowinek ze świata designu na zbliżający się rok 2017.

Organizatorem targów jest firma Galicja Tomaszek, do której należy sieć Max Kuchnie.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ