Biznesmeblowy.pl

Na targach "ZOW 2014" nie zabrakło również oferty firmy Siro. Fot. Urszula Koronczewska.

Siedziba Siro w budowie

  • Autor: di
  • 27 gru 2013 18:02

Od początku lipca br. w Radomiu powstają: magazyn wysokiego składowania, sala ekspozycyjna i pomieszczenia biurowe firmy Siro-Poland. Własna siedziba pozwoli m.in. udoskonalić serwis firmowy.

Firma Siro-Poland, oferująca uchwyty i ozdobne okucia meblowe, zdecydowała się na przeprowadzkę z Torunia do Radomia. Lokalizacja siedziby w centralnej Polsce usprawni dystrybucję, a szybki transport i dobra obsługa są ważne dla każdej firmy dystrybucyjnej. Budynki przy zbiegu ulic Czarnieckiego i Wernera mają zostać oddane do użytku na początku przyszłego roku. Usprawnieniu serwisu służyć będzie magazyn o powierzchni ok. 600 m2. Pomieszczenia socjalne i biurowe wraz z salą ekspozycyjną zajmą powierzchnię ok. 400 m2.

Waldemar Kleniewski, prezes firmy Siro-Poland, wyjaśnia, że nowa siedziba w Radomiu pozwoli zarówno usprawnić dystrybucję, ale też zwiększy możliwości promocji przedsiębiorstwa. Budowana sala ekspozycyjna w przyszłości będzie dobrym miejscem na organizację np. targów wewnętrznych. Nie znaczy to jednak, że firma zamierza zrezygnować z udziału w znaczących krajowych imprezach wystawienniczych.

Aktualnie głównym celem działalności Siro-Poland jest umocnienie pozycji na polskim rynku. W tym celu firma wzmacnia kontakty z hurtowniami akcesoriów meblowych. Siro-Poland obsługuje również klientów przemysłowych, sklepy, studia meblowe, sieci marketów budowlanych, współpracuje też z projektantami mebli.

Firma Siro, spółka austriacka ma dwie fabryki w Austrii, w Egipcie, na Węgrzech, w Chinach oraz w Polsce. Firma Siro-Poland funkcjonuje od 1997 roku i zajmuje się dystrybucją uchwytów i okuć meblowych. Równolegle na polskim rynku funkcjonuje też firma Siro-Bielsko produkująca drewniane akcesoria meblowe. To jedyna jednostka produkcyjna firmy Siro w Polsce. Waldemar Kleniewski, wyjaśnia, że Siro-Poland w nowej siedzibie nie przewiduje uruchomienia produkcji. Do czasu oddania budynków do użytku nie zmieniają się dane teleadresowe firmy w Toruniu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce