Biznesmeblowy.pl

Firma Sits - stoisko na targach w Kolonii. Fot. Archiwum

Sits wśród firm o największym wzroście wartości

  • Autor: bm
  • 24 marz 2015 08:43

Firma Sits została uznana za najlepszą firmę w województwie kujawsko-pomorskim – według rankingu Forbesa. Zwyciężyła w kategorii przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln złotych.

Diamenty Forbesa zostały wręczone 19 marca w Bydgoszczy. W województwie kujawsko-pomorskim nagrodę przyznano 121 firmom. Najlepszą spośród tych o największych przychodach okazała się marka Sits – producent mebli z Brodnicy.

Prestiżowe wyróżnienia przyznawane są co roku przez Forbesa oraz niezależną Wywiadownię Bisnode Polska, na podstawie raportów składanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Do rankingu trafiają przedsiębiorstwa, których przeciętny wzrost wartości wyniósł co najmniej 15 %. Sits okazał się spółką z najwyższym wzrostem wartości w województwie kujawsko-pomorskim. Cieszymy się niezwykle z przyznanego nam Diamentu. Jest to nagroda dla całego naszego zespołu, potwierdzenie przyjętej strategii rozwoju firmy oraz wielka motywacja do osiągania jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku. – mówi Paweł Gabski z firmy Sits.

Diamenty Forbesa zostały rozdane w trzech kategoriach, uwzględniających poziom przychodów firmy tj.: od 5-50 mln, 50-250 mln oraz powyżej 250 mln złotych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce