Fot. MTM Ostróda

  • Autor: mg
  • 10 sie 2017 10:12 (aktualizacja: 12 sie 2017 13:09)

Spotkania B2B dla branży meblarskiej w Ostródzie

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to czołowe wydarzenie adresowane do branży meblarskiej w Polsce. To również jedna z najważniejszych imprez B2B odbywających się w drugiej połowie roku. Udział w niej zapowiedzieli już producenci zarówno z kraju, jak i firmy zagraniczne.

Od blisko 25 lat w Ostródzie spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych; od 4 lat również producenci oraz dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania. 

Nowością tegorocznych targów w Ostródzie będzie platforma dla hosted buyers, dzięki której zostanie zintensyfikowana i – przede wszystkim – usprawniona komunikacja pomiędzy wystawcami a profesjonalnymi kupującymi. Mając również na uwadze rosnące zainteresowanie zakupami dokonywanymi za pośrednictwem Internetu, wraz z firmą B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego organizatorzy imprezy zaplanowali „Strefę e-commerce”.

Za sprawą najlepszych rzemieślników z Pracowni Mebli MebS, twórców mebli gdańskich, po raz pierwszy w historii targów odbędą się warsztaty snycerskie. Na oczach zwiedzających powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany być może pięknem mazurskiej okolicy czy industrialnym charakterem Expo Mazury. Mistrzowie spróbują nie tylko zarazić zwiedzających swoją pasją, wiedzą i emocjami związanymi z zawodem snycerza, ale też podzielą się historią mebli gdańskich. Podczas targów do wygrania będzie specjalna nagroda przygotowana właśnie przez Pracownię Mebli MebS. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ