Stoisko Radomsko Mebluje na targach Meble Polska w Poznaniu. Fot. Archiwum

Stoisko Radomsko Mebluje na targach Meble Polska w Poznaniu. Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 12 paź 2016 15:10 (aktualizacja: 14 paź 2016 12:51)

Stowarzyszenie z Radomska szykuje się do targów

Partnerzy projektu „Radomsko Mebluje” przygotowują się do wspólnego udziału w targach "Meble Polska", które odbędą się w Poznaniu w dniach 14-17 marca 2017 roku. Wszystkie zainteresowane firmy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu do 19 października br.

Warunkiem udziału w najbliższej edycji targów "Meble Polska" pod wspólnym szyldem "Radomsko Mebluje" jest udział lub przystąpienie do projektu. To partnerski projekt, którego realizację gwarantuje porozumienie zawarte 19 marca br. pomiędzy prezydentem miasta Radomska, Starszym Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz prezesem Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej. Udział w projekcie jest otwarty dla każdego przedsiębiorcy z branży meblarskiej z Radomska i powiatu radomszczańskiego. Wystarczy złożyć stosowną deklarację przystąpienia do projektu.

Cele projektu "Radomsko Mebluje":

- stworzenie spójnej i rozpoznawalnej marki „Radomsko Mebluje”,
- zwiększenie poziomu identyfikacji mieszkańców Radomska z meblowym wizerunkiem miasta,
- wzrost rozpoznawalności miasta Radomska jako miasta „meblującego”,
- promocja producentów z branży meblowej działających w Radomsku i okolicach.

Obecnie na terenie Radomska prężnie działa wiele różnej wielkości zakładów stolarskich, z których znaczna część powstała i rozwinęła swoją działalność na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Wiele z tych firm odnosi sukcesy i otrzymuje prestiżowe nagrody w ogólnopolskich konkursach branżowych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ