Fot. Ada

Fot. Ada

  • Autor: bm
  • 22 lis 2016 11:25 (aktualizacja: 24 lis 2016 10:30)

Strefa komfortu na targach IMM Cologne 2017

Organizatorzy targów IMM w Kolonii spodziewają się w tym roku wyjątkowo dużej liczby wystawców w strefie Komfort, gdzie swoje produkty pokazują producenci mebli wypoczynkowych. Obok znanych na całym świecie marek pojawią się również firmy, które po raz pierwszy wystawiają się na targach w Kolonii.

W ostatnich latach coraz więcej uwagi klienci poświęcają ergonomii i wygodzie mebli wypoczynkowych. W dobie ciągłego pośpiechu i życia w stresie w cenie są wszelkie udogodnienia zwiększające komfort użytkowania sof i foteli, dlatego właśnie wystawcy IMM skoncentrują się na pokazaniu, jak pod tym względem zmienia się rynek. Strefa Komfort podczas targów IMM zajmie dwa pawilony: 10.2 i 6. „Dalszy wzrost liczby wystawców w halach 10,2 i 6 jest najlepszym dowodem, że IMM Cologne jest najważniejszym wydarzeniem dla branży na arenie międzynarodowej. To staje się już jasne, że obie hale będą zajęte” - mówi Arne Petersen, wiceprezes Koelnmesse. - "W przyszłym roku, po raz kolejny, szerokie spektrum krajowych i międzynarodowych firm zaprezentuje się w segmencie Komfort. Będzie tam nie tylko wiele znajomych twarzy, ale również sporo nowych, ciekawych firm”.

W strefie Komfort nie zabraknie liderów rynku takich jak: Himolla, Koinor, Grupa Polipol, Schiling, Natuzzi, Ada i wielu innych. Producenci mebli tapicerowanych pokażą swoje produkty jednak nie tylko w tej jednej strefie. W pawilonach z meblami wysokiej klasy będzie można zobaczyć ekspozycji takich marek jak: Molteni, Rolf Benz, B&B Italia, Leolux czy Bretz.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ