Biznesmeblowy.pl

Spotkanie z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie w salonie Agata w Warszawie. Fot. Serwis organizatora

Świąteczne spotkanie z gwiazdami w salonie Agata

  • Autor: bm
  • 17 gru 2015 06:20 (aktualizacja: 18 gru 2015 09:39)

W warszawskim salonie Agata podopieczni Fundacji Mam Marzenie spotkali się ze znanymi aktorami, dziennikarzami i muzykami. Wspólnie tworzyli świąteczne kartki i dekorowali wigilijne stoły. Zobacz zdjęcia ze spotkania!

Charytatywny event, który odbył się 11 grudnia, zorganizowały salony Agata i Fundacja Mam Marzenie. Uczestniczyło w nim 14 dzieci, którym pomagali m.in. Grażyna Wolszczak, Agnieszka Hyży (Popielewicz), Grzegorz Hyży, Marta Kielczyk, Ula Dębska i Michał Baryza (finalista programu Top Model). Spotkanie odbyło się przy specjalnie przygotowanym dużym stole, który wypełniły kolorowe i świecące dodatki. Efektem wspólnej pracy dzieci i gwiazd były oryginalne świąteczne kartki, bombki i stroiki, które wzbogaciły świąteczny stół. Dzieci wspólnie z gwiazdami stworzyły dwie wyjątkowe aranżacje. Spotkanie zakończył kameralny występ Grzegorza Hyżego.

Cieszę się, że udało się zorganizować spotkanie, na którym przez twórczą zabawę namalowaliśmy uśmiech na twarzach tych dzieci. One mają za sobą wiele trudnych doświadczeń i wciąż trzeba budzić w nich nowe marzenia, które potem z pasją pomagamy im spełniać. Obecność znanych i popularnych osób na pewno urozmaica życie nie tylko tym dzieciom, lecz także ich rodzinom – powiedziała Monika Pałka z Fundacji Mam Marzenie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce