Fot. Szynaka Meble

Fot. Szynaka Meble

  • Autor: bm
  • 22 wrz 2016 00:00 (aktualizacja: 22 wrz 2016 11:32)

Szynaka Meble podsumowuje targi wewnętrzne

Tegoroczne targi partnerskie firmy Szynaka Meble, zorganizowane w dniach 6-9 września w Iławie przyciągnęły rekordową jak do tej pory liczbę gości. Z imprezy skierowanej do partnerów handlowych stały się dużym wydarzeniem, połączonym ze szkoleniami, zwiedzaniem fabryk i innych obiektów należących do producenta.

„Z roku na rok nasze targi nabierają coraz większego znaczenia, ale najważniejsze jest to, że one nas łączą” – mówiła otwierając targi Alina Szynaka, wiceprezes Szynaka-Meble. Z kolei Jan Szynaka, prezes Szynaka-Meble, podkreślał, że Grupa Meblowa Szynaka to firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem. „Nie chodzi nam tylko o biznes, chodzi o radość ze spotkania – z naszymi partnerami, choć raczej trzeba byłoby powiedzieć: z przyjaciółmi, z Polski i całego świata.” - powiedział.

W tegorocznej edycji targów wzięli udział nie tylko przedstawiciele branży meblarskiej, ale też reprezentanci administracji rządowej i samorządowej. Na wyjątkowo długiej liście gości znaleźli się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Agencji Rozwoju Regionalnego, Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej, Business Centre Club i Urzędu Marszałka Warmińsko-Mazurskiego. Z kolei władze krajowe, wojewódzkie i lokalne reprezentowali: Bogusława Orzechowska - Senator RP, Joanna Stachyra - Przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Gustaw Marek Brzezin – Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Józef Blank – Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Adam Żyliński – Burmistrz Iławy, Krzysztof Harmaciński – Wójt Gminy Iława, Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa i inni.

Targi Partnerskie Producentów Mebli to nie tylko spotkania biznesowe i przyjacielskie, ale także duża dawka merytorycznej wiedzy na najwyższym poziomie. W tym roku zorganizowany został cykl szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli Szynaka Meble, a także firm partnerskich: Impress Decor Polska, Schattdecor i Interprint. Podczas uroczystości otwarcia targów wiodący partnerzy Grupy Meblowej Szynaka otrzymali z rąk Aliny i Jana Szynaka nagrody przyznane w czterech kategoriach: Salon Roku, Partner Roku, Debiut Roku i Ambasador Przemysłu Meblowego.

Specjalnie dla Gości Targów Partnerskich Producentów Mebli organizowane były wyjazdy do fabryk należących do Grupy Meblowej Szynaka. O doznania artystyczne uczestników zadbali uczniowie ze szkoły muzycznej z Nowego Miasta Lubawskiego, jako że Grupa Meblowa Szynaka od wielu lat wspiera młode talenty, w tym uczniów z tej szkoły. O doznania smakowe i kulinarne zadbali kucharze Restauracji Szlacheckiej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Pałacu Mortęgi będącego najnowszą inwestycją Grupy Meblowej Szynaka. To tam zorganizowany został na zakończenie pierwszego dnia targów uroczysty bankiet.

Ostatni dzień Targów Partnerskich Producentów Mebli był dniem otwartym dla uczniów szkół średnich współpracujących z Grupą Meblową Szynaka, w tym klasy o profilu drzewnym, której firma jest patronem.

Źródło: Szynaka Meble


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ