Targi Partnerskie Szynaka Meble 2017. Na zdjęciu: kolekcja Kama. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 11 wrz 2017 09:51 (aktualizacja: 14 wrz 2017 09:23)

Targi Partnerskie Szynaka Meble 2017 - fotorelacja

Prezentacje nie tylko dobrze znanych na rynku kolekcji, ale też nowości produktowych, a do tego spotkania biznesowe i wykłady - program tegorocznych targów partnerskich firmy Szynaka Meble obfitował w wiele atrakcji. Przez 4 dni w Centrum Wystawienniczym gościli przedstawiciele branży meblarskiej z kraju i zagranicy.

Już po raz ósmy firma Szynaka Meble zorganizowała Targi Partnerskie dla swoich klientów z kraju i zagranicy. Wydarzenie odbyło się w Iławie w dniach 5-8 września br. w Centrum Wystawienniczym Szynaka Meble. W tym roku, ze względu na jubileuszowy charakter, miało ono szczególnie bogaty program, na który złożyły się między innymi prezentacje nowości produktowych, rozmowy handlowe, szkolenia, wykłady partnerów.

Wśród gości, którzy przybyli na Targi Partnerskie Szynaka Meble, byli między innymi partnerzy handlowi, dystrybutorzy, kontrahenci, dostawcy akcesoriów i elementów meblowych. Tegoroczna edycja targów był wyjątkowa. Ze względu na obchodzony jubileusz 60-lecia firmy Szynaka Meble zyskała specjalną oprawę.

Podczas targów firma Szynaka Meble zaprezentowała wiele nowych kolekcji. W ramach linii "Prestigeline" były to m.in. "Awinion", "Mosaic", "Prado" i "Shine". Producent z Lubawy wzbogacił swoją ofertę także o kilka nowych modeli stołów. Również linia "Trendline" została uzupełniona o kolejne produkty, wśród których uwagę zwracały m.in. kolekcje "Kama", "Malmo", "Line", "Quadro" czy "Selene".

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ