Fot. Brühl

Fot. Brühl

  • Autor: mg
  • 23 paź 2016 22:36 (aktualizacja: 24 paź 2016 08:34)

Targi wewnętrzne firmy Brühl

W październiku br. w siedzibie firmy Brühl w Bad Steben odbyła się kolejna edycja targów wewnętrznych. Partnerom handlowym i przedstawicielom branży meblarskiej zaprezentowano zarówno tegoroczne nowości, jak i kolekcje doskonale już znane na rynku.

Mamy dobry rok za sobą - podkreślał prezes firmy Brühl Roland Meyer-Brühl podczas otwarcia targów wewnętrznych w Bad Steben. Miał na myśli nie tylko obroty, ale też tegoroczne zaproszenie firmy do udziału w prestiżowym "Venice Biennale of Architecture", co potwierdziło wysoką pozycję marki na międzynarodowym rynku meblarskim. 

Jesienna wystawa stała pod znakiem projektów Kati Meyer-Brühl, głównej projektantki firmy. Uwagę zwiedzających zwracały między innymi fotele "Grace" w chromie lub malowanych proszkowo kolorach złota i srebra, posiadające skórzane obicia, a do tego charakterystyczne okrągłe wycięcia w zabudowanych podłokietnikach.

Z wieloma pochlebnymi opiniami spotkała się też wielofunkcyjna sofa "Concert",  która - mimo prostej formy - oferuje różnorodne możliwości ustawienia oraz wiele rodzajów nóżek i podłokietników. Jej szczególną ozdobą są kółeczka umieszczone w tylnej części, które nie tylko uzupełniają formę, ale też zapewniają mobilność mebla.

Targi wewnętrzne firmy Brühl stanowiły również doskonały pretekst do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie tkanin tapicerskich. Roland Meyer-Brühl przekonywał, że welury będą jeszcze popularniejsze, zwłaszcza w ciemnych kolorach. Typowa dla firmy Brühl autorska kolekcja stała pod znakiem tkanin ze strukturą. Specjalne miejsce zajmowały także filce.

Na targach pojawiło się wielu gości zagranicznych, między innymi z Polski i Rosji.  Obecnie udział eksportu wynosi 25 procent całkowitej produkcji. Ważnymi rynkami są Austria i Szwajcaria, na popularności zyskuje również Holandia. Aby zintensyfikować działania na rynkach eksportowych, firma Brühl znów będzie się wystawiać na targach "Orgatec" w Kolonii (25-29 października br.) oraz na "I Saloni Worldwide" w Moskwie w ramach - co ciekawe - wspólnego stoiska włoskiego.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ