Nowa siedziba firmy Lech Modern Fabrics.

Nowa siedziba firmy Lech Modern Fabrics.

  • Autor: bm
  • 03 paź 2016 10:40 (aktualizacja: 04 paź 2016 10:09)

Targi wewnętrzne i otwarcie nowej siedziby firmy Lech

Ponad 300 gości z kraju i zagranicy uczestniczyło w uroczystym otwarciu nowej siedziby firmy Lech modern fabrics. Wydarzenie było połączone z targami wewnętrznymi, podczas których zaprezentowano najbardziej aktualną ofertę tkanin dla meblarstwa.

15 września przez cały dzień w siedzibie Lech modern fabrics w Kostrzynie (woj. wielkopolskie) trwały targi wewnętrzne, podczas których obecni i potencjalni kontrahenci mogli zapoznać się z aktualną ofertą tkanin dla przemysłu meblarskiego. Była to też okazja do zwiedzenie nowych pomieszczeń biurowych i magazynu. Nowa siedziba to 10 tys. m2 powierzchni magazynowej i 800 m2 - powierzchni biurowej. Magazyn to obecnie jeden z najbardziej istotnych elementów sprawnego funkcjonowania firmy, co podkreśla Edyta Świątek - dyrektor handlowy firmy. "Ilość asortymentu jaką oferujemy sprawia, że odpowiednie magazynowanie to jeden z filarów naszej działalności. Dlatego też dołożyliśmy wiele starań, by opracować innowacyjny system przechowywania tkanin. Ofoliowane i opisane bele materiału ułożone są równo w specjalnie przygotowanych do tego boksach" - mówi Edyta Świątek. - "Takie rozwiązanie eliminuje występowanie zagnieceń czy odkształceń na materiałach. Ponadto usprawnia proces zakupowy i transport. Dzięki temu zamówienia mogą być realizowane w tak krótkim czasie."

Na zakończenie dnia odbyła się uroczystość otwarcia i bankiet, na którym atrakcją były występy zespołu Oman Band, Artura Barcisia i Cezarego Żaka oraz spektakl burleski pod przewodnictwem prekursorki tej dziedziny w Polsce Betty Q.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ