Drema 2016. Fot. MTP

  • Autor: mg
  • 19 cze 2017 12:00 (aktualizacja: 19 cze 2017 13:10)

Tegoroczna "Drema" zapowiada się rekordowo

Tegoroczna odsłona targów "Drema" zapowiada się rekordowo. Aktualnie swój udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 250 wystawców, którzy są zainteresowani znacznie większymi stoiskami niż w roku ubiegłym. Zamówiona w tej chwili powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 19 tys. m2.

Zobacz fotorelację z ostatniej edycji targów "Interzum"!

Cykl imprez adresowanych do producentów maszyn i dostawców dla przemysłu meblarskiego, czyli Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema" oraz towarzyszące im Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli "Furnica" i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych "SoFab" odbędą się w Poznaniu 12-15 września 2017 roku.

"Drema" to największe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętej branży obróbki drewna. Głównym jego celem jest promocja najnowocześniejszych maszyn, narzędzi, technologii i rozwiązań w tej dziedzinie, jak również budowanie pozycji polskich producentów. 

Dla przypomnienia -  w zeszłorocznej edycji targów wzięło udział 355 wystawców z 27 krajów, zajętych było 7 pawilonów, a powierzchnia ekspozycyjna wyniosła 22 tys. m2.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ