Otwarcie nowego salonu firmy Ton w Wiedniu. Fot. Ton

Otwarcie nowego salonu firmy Ton w Wiedniu. Fot. Ton

  • Autor: mg
  • 24 paź 2016 14:54 (aktualizacja: 25 paź 2016 08:32)

Ton otworzył nowy salon w Wiedniu

Firma Ton, producent siedzisk wykonywanych w technologii drewna giętego, otworzyła nowy salon w samym sercu Wiednia, na Rudolfsplatz 1. Prezentowane są tam zarówno klasyczne modele z długą historią, jak i współczesne innowacyjne projekty.

Minęło sporo czasu, zanim wybraliśmy lokalizację dla nowego salonu. Cieszymy się, że w końcu udało nam się uzyskać tę lokalizację - powiedział Jan Juza, dyrektor marketingu Ton. Wnętrze zostało zaprojektowane przez Michała Riabiča, słowackiego projektanta i dyrektora artystycznego Ton. Ceremonia otwarcia odbyła się w czwartek, 6 października br. i została wpisana do programu tegorocznej edycji "Vienna Design Week".

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że czterech znanych austriackich projektantów wzięło udział w w tym udział. Byli to Thomas Feichtner, Guggenbichlerdesign, Alexander Gufler i Kai Stania - dodał Juza.

Firma Ton produkuje ręcznie gięte meble w miejscu, w którym tę technologię stosuje się już od 1861 roku. Unikatowa technologia łączona jest z nowoczesnymi materiałami i konceptami projektowymi.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ