Targi IMM 2018 w Kolonii. Fot. Koelnmesse

  • Autor: bm
  • 14 sty 2018 20:12 (aktualizacja: 17 sty 2018 08:37)

Trwają targi IMM w Kolonii - zobacz pierwszą fotorelację!

W poniedziałek 15 stycznia 2018 rozpoczęła się kolejna edycja międzynarodowych targów meblowych IMM w Kolonii. Rekordowa liczba 1200 wystawców, zwiększona znacząco powierzchnia wystawiennicza mogą przyciągnąć dużo większą niż w poprzednich latach liczbę zwiedzających. Tak prognozują organizatorzy. Oto pierwsze zdjęcia z ekspozycji!

Ubiegłoroczna edycja targów IMM Cologne, w połączeniu z biennale „LivingKitchen” osiągnęła frekwencję ponad 150 tysięcy odwiedzających. Imprezę odwiedziło wówczas łącznie ponad 30 globalnych sieci handlowych, co było zdecydowanym sukcesem organizatorów. Połowa targowych gości przyjechała spoza Niemiec. W tym roku gości może być jeszcze więcej, rośnie też międzynarodowa ranga imprezy. W tym roku zwiększyła się liczba wystawców z Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej, szczególnie z Polski, Grecji i Turcji. Nie brakuje również producentów mebli z południowej Europy, czego potwierdzeniem jest dwucyfrowy wzrost wystawców z Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Coraz więcej do Kolonii przyjeżdża też przedsiębiorców ze Stanów Zjednoczonych.

Program tegorocznej edycji, jak co roku, obfituje w wydarzenia towarzyszące, m.in. prelekcje i wykłady na temat aktualnych trendów w aranżacji wnętrz, które idą w parze ze zmianami w stylu życia. Wiele uwagi w tym roku poświęcone też będzie tematom związanym z oświetleniem. Stałym punktem programu wydarzeń towarzyszących targom IMM w Kolonii są też dyskusje i prezentacje poświęcone trendom kolorystycznym.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ