Meble Vox na targach Kind+Jugend w Kolonii. Fot. Vox

Meble Vox na targach Kind+Jugend w Kolonii. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 21 paź 2016 09:14 (aktualizacja: 21 paź 2016 09:51)

Vox na targach "Kind+Jugend" w Kolonii

Jedną ze specjalności polskiej marki Vox są meble dziecięce i młodzieżowe. Właśnie tę część swojej oferty firma zaprezentowała na targach "Kind+Jugend" w Kolonii, które poświęcone są segmentowi rynku, skierowanemu do najmłodszych klientów. Targi odbyły się we wrześniu.

Targi "Kind + Jugend" w Kolonii to międzynarodowe wydarzenie najwyższej rangi w tym segmencie rynku. W tym roku uczestniczyło w nim ponad 1.200 dostawców z 53 krajów. Kolonię odwiedziła też rekordowa liczba gości - 22.000. W specjalnie zaprojektowanych strefach firma Vox pokazała kolekcje mebli i dodatków dla dzieci i młodzieży. 

W strefie rodzinnej można było podziwiać łóżko z kolekcji "4 You" z dostawianym łóżeczkiem na kółkach. Strefa Baby zaaranżowana była kompletem mebli dziecięcych z tej samej kolekcji - łóżeczko, tapczanik i biurko oraz komoda z przewijakiem. Dla młodzieży Vox przygotował łóżko z baldachimem, regał dwustronny z toaletką oraz tapczan i fotel z podnóżkiem. Pokazano także dywany z nadrukiem autorstwa Anny Duszy, zaprojektowane specjalnie na targi "Kind + Jugend".


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ