Biznesmeblowy.pl

Fot. Creador

W Warszawie powstał nowy showroom polskiej marki Creadoor

  • Autor: bm
  • 30 lis 2017 08:55 (aktualizacja: 30 lis 2017 12:08)

Creadoor to polska marka, która do wykonywania swoich produktów – mebli, drzwi i zintegrowanych zabudów wewnętrznych – stosuje unikalną technologię plazmową. Przykłady jej efektów można obejrzeć w nowym showroomie Creadoor, który został otwarty w Warszawie.

"Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla projektantów wnętrz, a także ich klientów, aby mogli się przekonać na własne oczy jak wyjątkowe są nasze dzieła. Obejrzenie na żywo, z bliska, przepięknych grafik wypalonych w drewnie oraz poczucie ich faktury będzie z pewnością niezapomnianym doznaniem" - zachęca Michał Głogowski, właściciel marki.

To co czyni produkty Creadoor wyjątkowymi na skalę światową, to unikalna technologia plazmowa, która pozwala na bardzo dokładne wykonanie dowolnego obrazu, pozostawiając po sobie wyraźnie widoczną oraz wyczuwalną głębię. Technologia ta zmienia drzwi, meble i zabudowy klientów w prawdziwe dzieła sztuki, które zdobią mieszkania, domy i firmy. Wśród twórców projektujących wzory dla Creadoor możemy znaleźć m.in. Lecha Batora, wybitnego reprezentanta wschodzącego pokolenia polskich artystów, specjalizującego się w zabawie konwencjami.

Showroom znajduje się w Warszawie, przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 46/U12.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce