Fot. Westwing.pl

Fot. Westwing.pl

  • Autor: mg
  • 22 lis 2016 11:08 (aktualizacja: 24 lis 2016 09:35)

Westwing Home & Living otworzył pierwszy sklep stacjonarny

Klub zakupowy Westwing Home & Living otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny. Znajduje się on w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Do tej pory Westwing specjalizował się w sprzedaży internetowej. W nowym sklepie oferowane są meble i artykuły wyposażenia wnętrz.

Znakiem rozpoznawczym marki Westwing Home & Living jest bogata oferta, która zmieniana jest w stosunkowo krótkim czasie. Do tej pory zasada ta obowiązywała w przypadku sprzedaży internetowej. Teraz będzie realizowana także w sklepie stacjonarnym. Dzięki temu klienci Westwing Home & Living zyskali możliwość obejrzenia produktów, które wzbudziły ich zainteresowanie, jeszcze przed zakupem.

Sklep został podzielony na kilka stref. W każdej z nich znajdują się meble i dodatki utrzymane w określonym stylu. Aktualnie sklep Westwing Home & Living oferuje meble i dodatki w stylach - skandynawskim, glamour oraz klasycznym. Produkty dostępne w każdej ze stref są zmieniane co dwa tygodnie. Część z nich występuje tylko w pojedynczych egzemplarzach, inne w niewielkich seriach. 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ