Biznesmeblowy.pl

Etap Sofa - targi Meble Polska 2015. Fot. Beata Michalik

Więcej tapicerki na targach "Meble Polska 2016"

  • Autor: bm
  • 05 sty 2016 06:36 (aktualizacja: 07 sty 2016 09:52)

Ze wstępnej analizy zgłoszeń na targi "Meble Polska 2016" wynika, że podczas tegorocznej edycji wzrośnie liczba wystawców oferujących meble tapicerowane. Więcej będzie też wystawców oferujących materace. Ogólna liczba stoisk będzie najprawdopodobniej zbliżona do ubiegłorocznej.

Targi „Meble Polska 2016” odbędą się w dniach 8-11 marca. Nieznaczną zmianę terminu organizatorzy motywują lepszym niż do tej pory dopasowaniem daty imprezy do ogólnego kalendarza Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale także dostosowaniem jej do potrzeb producentów mebli, którzy dzięki temu mają więcej czasu na przygotowanie nowości i zaplanowanie ekspozycji.

W tym roku wyjątkowo sprawnie został zrealizowany system wczesnego rezerwowania powierzchni wystawienniczej, na skutek czego już na koniec listopada zanotowano prawie 200 wystawców edycji 2016. Organizatorzy zadbają również o frekwencję zwiedzających.

Podczas edycji 2016 kontynuujemy udany program „hosted buyers”, w ramach którego zapraszamy do Polski kluczowych zagranicznych kupców dysponujących największymi budżetami zakupowymi. Nieustannie rozbudowujemy także nasze bazy adresowe handlowców, koncentrując się szczególnie na najważniejszych rynkach dla rozwoju polskiego eksportu meblowego, jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Europa Środkowo-Wschodnia, ale także na tak perspektywicznych kierunkach, jak Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie, a nawet Chiny.” - powiedział dyrektor targów Józef Szyszka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce