.

.

  • Autor: Redakcja
  • 10 sty 2017 09:40 (aktualizacja: 11 sty 2017 09:34)

Wybierz wspólnie z nami Firmę Roku 2016 w branży meblarskiej!

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie firmy, która w 2016 roku wyróżniła się na tle konkurencji za sprawą ponadprzeciętnych wyników finansowych, trafnych posunięć biznesowych czy też innowacyjnych strategii. Zobacz, które firmy są nominowane i zagłosuj!

Nominowani do tytułu „Firma Roku 2016”

Tylko – studio projektowania i produkcji mebli i przedmiotów użytkowych – nominowane za stworzenie innowacyjnego narzędzia projektowego wykorzystującego najnowsze technologie. Aplikacja firmy Tylko.com doskonale wpisuje się w aktualne trendy polegające na indywidualizacji produktów meblarskich.

Malow – suwalski producent mebli metalowych – nominowany za sukcesy odnoszone w niełatwym segmencie rynku meblowego, za dbałość o wzornictwo i funkcjonalność produktów, a także za odważne decyzje dotyczące rozwoju firmy i nowych inwestycji,

Szynaka Meble – producent mebli – nominowany za konsekwentną politykę rozwoju przedsiębiorstwa, za aktywną działalność CSR i stworzenie firmy społecznie odpowiedzialnej, za dbałość o rozwój produktu i spełnianie oczekiwań rynku.

 IKEA – sieć sklepów z meblami i wyposażeniem wnętrz – nominowana za ciągły rozwój jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie, za dbałość o środowisko naturalne, za działalność edukacyjną i prorodzinną, za inwestycje i dążenie do zwiększenia zasięgu funkcjonowania.

Fabryki Mebli Forte – producent mebli – nominowany za dynamiczny rozwój, ważne inwestycje, dobre wyniki finansowe i sukcesy zarówno na rynku krajowym, jak eksportowym; za dbałość o zaspokojenie oczekiwań szerokiej grupy odbiorców i dostępność produktów w każdym regionie kraju.

Na Firmę Roku 2016 można głosować TUTAJ


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ