DremaSilesia 2016

DremaSilesia 2016

  • Autor: bm
  • 14 marz 2017 08:45

Zbliżają się targi "DremaSilesia" w Sosnowcu

W dniach 12-14 maja 2017 r, na terenie Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna "DremaSilesia". Impreza jest skierowana przede wszystkim do 10.000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z regionu południowej Polski.

"DremaSilesia" daje możliwość zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku. Uczestnictwo w targach to także perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 w Expo Silesia w Sosnowcu. Poprzednia edycja została bardzo pozytywnie oceniona, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających (ponad 1400 profesjonalistów), a nowe miejsce ekspozycji zyskało przychylność wszystkich tam obecnych.

Targi przyciągają na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę
i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu. W jednym miejscu i czasie skumulowane zostają najważniejsze firmy dla polskiej branży obróbki drewna.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ