Biznesmeblowy.pl

Sofa modułowa Mod pozwala tworzyć dowolne układy i kompzycje meblowe. Fot. Etap Sofa

Zestawy wypoczynkowe - 40 propozycji producentów

  • Autor: bm
  • 11 kwi 2016 08:12

Zestaw wypoczynkowy to niemal obowiązkowy mebel w każdym domu czy mieszkaniu. Narożnik lub sofa, uzupełnione o fotel czy podnóżek, zapewnią najlepszy odpoczynek. Oto 40 propozycji zestawów dostępnych na polskim rynku!

DIANA

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Praktyczna 3-osobowa sofa Diana z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz wygodny fotel Diana tworzą nowoczesną propozycję zestawu wypoczynkowego. Proste kształty tej kolekcji to gwarancja ponadczasowej aranżacji wnętrza. Szerokie podłokietniki oraz miękkie oparcia zapewniają wysoki komfort użytkowania. Kolekcja dostępna jest w szerokiej palecie rodzajów i kolorów tkanin obiciowych.

Cena: sofa 3-osobowa Diana Lux 3DL, tkanina z grupy III: 2.199 zł; fotel Diana II ES, tkanina z grupy III: 969 zł

GORDON

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Meble tapicerowane Gordon to elegancka, ponadczasowa propozycja do salonu. Na uwagę zasługują wysokie podłokietniki, miękkie siedziska i wygodne poduchy oparciowe. Własny zestaw wypoczynkowy Gordon można skomponować z 3-osobowej sofy, narożnika oraz foteli. Zarówno sofa jak i narożnik posiadają funkcję spania, pojemnik na pościel oraz 2 poduszki dekoracyjne w komplecie. Kolekcja dostępna jest w szerokiej palecie rodzajów i kolorów tkanin obiciowych.

Cena: sofa 3-osobowa Gordon Lux 3DL, tkanina z grupy II: 1.899 zł; fotel Gordon ES, tkanina z grupy II: 899 zł; narożnik Gordon Lux 3DL. URC, tkanina z grupy II: 2499 zł

LAVIANO

Bydgoskie Meble

CHARAKTERYSTYKA: Laviano to kolekcja, która w doskonały sposób odwołuje się do tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnych rozwiązań. Fotele, sofy i narożniki wyróżniają się wygodnymi, pikowanymi obiciami oraz nóżkami z litego drewna, które wprowadzają do wnętrza ponadczasową elegancję. Kolekcję tapicerowaną Laviano można uzupełnić o meble skrzyniowe, które są utrzymane w podobnym stylu, pozwalającym na aranżację wysmakowanych wnętrz.

LEGEND

Bydgoskie Meble

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja Legend to nowość w ofercie marki Bydgoskie Meble. Kolekcja ma budowę modułową, co pozwala tworzyć niepowtarzalne, funkcjonalne zestawy, idealne dopasowane do wielkości i charakteru wnętrza. Poszczególne moduły odznaczają się przyjaznym, ergonomicznym wzornictwem oraz atrakcyjnym wachlarzem funkcji: elektryczny lub manualny relaks w fotelu, regulowane zagłówki, blat w funkcji stolika, schowek pod blatem oraz pojemnik na pościel i funkcja pozwalająca na odpoczynek nocą. Kolekcja jest dostępna w szerokim asortymencie tkanin oraz skór naturalnych

NOVEL

Bydgoskie Meble

CHARAKTERYSTYKA: Modułowa kolekcja Novel to połączenie współczesnego wzornictwa z ponadczasowym poczuciem komfortu. Modułowa struktura sprawia, że użytkownik może zaplanować i zbudować własny mebel, dopasowany idealnie do wielkości wnętrza oraz potrzeb domowników. Kolekcja zapewnia wyjątkowe poczucie wygody, pozwala także na wypoczynek nocą. Meble Novel są dostępne w szerokim wachlarzu skór naturalnych i tkanin.

Story

Bydgoskie Meble

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja modułowa Story oferuje mnogość opcji, które zaaranżują wnętrza o różnym metrażu. Poszczególne moduły mają uniwersalne, przyjazne dla oka kształty, mogące uzupełnić pomieszczenia utrzymane w odmiennych stylach. Ostateczny efekt zależy od użytkownika, który decyduje, jaki rozmiar, kształt i kolor układu najlepiej spełniają jego wymagania oraz oczekiwania. Story posiada funkcję i pojemnik na pościel, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oraz funkcjonalność kolekcji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce