Dr hab. Jan Sikora

Dr hab. Jan Sikora

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 10 marz 2017 11:34

Architekt Jan Sikora gościem specjalnym SDR w Toruniu

Jan Sikora - architekt, wykładowca Akademii Stuk Pięknych w Gdańsku - będzie Gościem Specjalnym spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań, które odbędzie się 28 marca 2017 r. w Toruniu. Temat jego wystąpienia to "Trendy, design i wyprawa na Marsa". Można już rejestrować się na spotkanie w Toruniu.

28 marca zapraszamy do Torunia na kolejną odsłonę warsztatów dla architektów wnętrz Studio Dobrych Rozwiązań. Gościem specjalnym będzie autor projektu Stacji Kultura w Rumi nagrodzonej w 2016 roku jako najpiękniejsza biblioteka świata.

dr hab. Jan Sikora to wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych. Autor wnętrz prywatnych i obiektów kultury m.in. Stacji Kultura w Rumi oraz Sopoteki, założyciel autorskich pracowni Sikora Wnętrza i Marek+Sikora Architektura. Laureat Nagrody Architektonicznej Polityki, Bryły Roku i międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award. Pracownia ma w swoim dorobku kilkadziesiąt zrealizowanych projektów z zakresu architektury wnętrz i wzornictwa w tym wnętrza obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrza prywatne w Polsce oraz w Szwecji.

CZYTAJ WIĘCEJ: SDR TORUŃ


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ