Fot. Interprint

Fot. Interprint

  • Autor: mg
  • 26 wrz 2016 13:42 (aktualizacja: 26 wrz 2016 15:33)

Ekspozycja i warsztaty firmy Interprint

Z myślą o "Łódź Design Festival" firma Interprint przygotowała specjalną ekspozycję pod hasłem "On focus". Na powierzchni 70 m2 zostaną odwzorowane odwiedzane codziennie przestrzenie i pomieszczenia. W ten sposób Interprint będzie promował najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.

Przygotowana przez Interprint ekspozycja będzie pokazywała wyposażenie łazienki, kuchni, biura, baru, a nawet parku. W specjalnie zaaranżowanych "przystankach" zwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się aktualnym inspiracjom i trendom.

W ramach ekspozycji dekory Interprintu prezentowane będą na gotowych meblowych formach. Zobaczyć będzie można zarówno modele zaprojektowane specjalnie na łódzki festiwal przez Maję Palczewską, jak też meble już dostępne w sprzedaży. Promowane będą wzory kompletnie nowe, a także te, które cieszą się już popularnością wśród klientów i są dostępne na płytach w hurtowniach meblowych.

Oprócz głównej ekspozycji, przypominającej nieco formułą tegorocznych "Furniture Days", które znalazły się w programie poznańskich targów "Meble Polska", Interprint przygotował również inne atrakcje.

15 października br. producent papierów dekoracyjnych zaprasza na warsztaty dedykowane projektantom, architektom i wszystkim zainteresowanym szeroko pojętym wzornictwem. Zajęcia poprowadzi Maurizio Burrato, który na co dzień pracuje w dziale Design Development Interprint. Trzy warsztaty rozpoczną się o godzinach 14:00, 16:00 i 18:00 na targowej ekspozycji firmy Interprint.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ