Biznesmeblowy.pl

Element Talks. Fot.PatMic

Firma BoConcept będzie partnerem Element Talks 2017

  • Autor: mg
  • 20 lis 2017 11:14 (aktualizacja: 20 lis 2017 20:08)

W dniach 1-3 grudnia br. dawny hotel Forum w Krakowie stanie się miejsce corocznego wydarzenia Element Urban Talks. Jak w latach poprzednich, partnerem wydarzenia będzie firma BoConcept. Skandynawska marka dostarczy meble między innymi do strefy chillout i hotelowego baru.

Na potrzeby wydarzenia hotel zostanie na nowo "urządzony" i wyposażony przez krakowski salon BoConcept. Zostanie zaaranżowana specjalna strefa chillout, a w barze Kinga uczestnicy będą mogli zjeść lunch na meblach jadalnianych skandynawskiej marki.

W trakcie trzydniowego wydarzenia będzie można porozmawiać z przedstawicielami BoConcept i firmowymi  projektantami wnętrz. Dostępne będą materiały i informacje na temat współpracy z BoConcept oraz działań marki w obszarze B2B - BoConcept Business.

Element Urban Talks to wydarzenie poświęcone zagadnieniom z dziedziny architektury, architektury wnętrz, wzornictwa i krajobrazu. Podczas trzech dni wykładów, warsztatów i sesji networkingowych uczestnicy będą dyskutować o tym, jak mądrze projektować otoczenie z myślą o potrzebach współczesnego człowieka. Wśród panelistów znajdą się m.in. Zuzanna Skalska, Anne Stenros, Łukasz Wojciechowski, prof. Jacek Gądecki oraz prof. Mark Williams.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce