Forum Dobrego Designu to doskonała okazja do spotkania w jednym miejscu projektantów, architektów, designerów, jak również producentów i dystrybutorów. Fot. Bartosz Jarosz

Forum Dobrego Designu to doskonała okazja do spotkania w jednym miejscu projektantów, architektów, designerów, jak również producentów i dystrybutorów. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: mg
  • 10 lis 2016 09:36 (aktualizacja: 10 lis 2016 09:54)

Firmy meblarskie wśród partnerów Forum Dobrego Designu

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będą dyskutować uczestnicy IV edycji "Forum Dobrego Designu". Wśród partnerów wydarzenia znalazło się wiele firm meblarskich.

BoConcept, Abet Laminati, Balma, Impress Decor, Kinnarps, Noti, Mochnik, Schattdecor - to firmy z branży meblarskiej, które zostały partnerami IV edycji "Forum Dobrego Designu". W tegorocznym wydaniu imprezy weźmie udział ponad 800 gości, wśród których znajdą się architekci, projektanci wnętrz, designerzy. Na program wydarzenia złożą się liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie. Tym samym "Forum Dobrego Designu", które odbędzie się w Warszawie 7 grudnia br., stanie się najlepszym miejscem, aby rozmawiać o wszystkim, co dotyczy designu.

Podczas tegorocznej edycji Forum uczestnicy będą się zastanawiać, czy design powinien zmierzać w stronę elitarności czy masowości? Czy dobry design musi być drogi? Czy tani może być dobry? Czy i kiedy dobre wzornictwo dotrze do każdego polskiego domu? Omówione zostaną najbardziej spektakularne sukcesy polskich start-upów, które powstały w oparciu o design, a czołowi eksperci przedstawią możliwości finansowania młodych polskich firm zajmujących się wzornictwem użytkowym. Na scenie Forum wystąpią najciekawsi polscy projektanci, ci działający w kraju, jak i ci, którzy podbijają świat. Uczestnicy licznych paneli będą mówić o tym, jak odnieść sukces w trudnym świecie designu oraz jak promować dobre polskie wzornictwo poza naszymi granicami.

Podczas Forum po raz szósty zostaną wręczone tytuły "Dobry Design 2017" za najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Ich wyboru dokonało największe w Polsce profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ