Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 03 kwi 2017 10:35 (aktualizacja: 03 kwi 2017 11:08)

Konkurs na wnętrze w stylu glamour

Jeszcze do 7 kwietnia br. profesjonalni projektanci i studenci szkół wzorniczych mogą wysyłać prace na konkurs "Inspiracje w stylu glamour". Przedmiotem konkursu jest stworzenie projektu aranżacji kuchni lub jadalni utrzymanej w stylistyce glamour. Jego organizatorem jest firma Swiss Krono.

Projektanci i studenci pasjonujący się projektowaniem wnętrz mogą przysyłać swoje stylizacje odzwierciedlające styl glamour jeszcze do 7 kwietnia br. Każdy z uczestników konkursu może wykonać jedno z dwóch konkursowych zadań. Celem konkursu jest promocja polskiego designu, współpraca ze środowiskiem architektów i projektantów oraz rozpoczęcie rozmów o dobrym designie w ramach projektu „Creative Group”, realizowanego przez Swiss Krono. 

Uczestnicy konkursu "Inspiracje w stylu glamour" muszą zmierzyć się z jednym z dwóch podanych zadań:

1. Stworzenie tablicy inspiracji tzw. „mood board”, przedstawiającej wybrane wnętrze kuchni lub jadalni w stylizacji glamour, z wykorzystaniem dekorów płyt meblowych, blatów kuchennych i paneli podłogowych Swiss Krono (w projekcie muszą być użyte wszystkie trzy typy produktów Swiss Krono, które można pobrać po zarejestrowaniu się na www.swisskrono.pl). Należy również w kilku zdaniach (maks. 1.000 znaków) uzasadnić dobór kolorów, dodatków, materiałów wykończeniowych oraz wymienić produkty Swiss Krono, które zostały użyte w pracy.

2.  Stworzenie dowolną techniką przestrzenną aranżacji kuchni lub jadalni w stylizacji glamour,
z wykorzystaniem dekorów płyt meblowych, blatów kuchennych i paneli podłogowych (w projekcie muszą być użyte wszystkie trzy typy produktów Swiss Krono. Należy również w kilku zdaniach (maks. 1.000 znaków) uzasadnić dobór kolorów, dodatków, materiałów wykończeniowych oraz wymienić produkty Swiss Krono, które zostały użyte w pracy.

Nagrodami w konkursie są:

a) Zadanie 1 - nagroda główna: tablet graficzny Wacom Intuos Pro L, 
b) Zadanie 1 - wyróżnienia: dysk zewnętrzny WD My Passport 2TB, 
c) Zadanie 2 - nagroda główna: IPad PRO 12,9 Cala WI-FI + Cellular + Apple Pencil dla IPada,  
d) Zadanie 2 - wyróżnienia: tablet graficzny Wacom Intuos Pro S + futerał.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ