Biznesmeblowy.pl

Realizacja: studioLOKO/Interdoor

Kuchnia na pierwszym planie - zobacz minimalistyczny projekt wnętrza!

  • Autor: bm
  • 10 sty 2018 13:31 (aktualizacja: 12 sty 2018 13:15)

Nietypowy kolor mebli kuchennych jest charakterystycznym elementem mieszkania zaprojektowanego przez studioLOKO. Dzięki temu to właśnie kuchnia wybija się tu na pierwszy plan. Tłem dla niej są głównie biel i szarość w spokojnym, minimalistycznym wydaniu.

Mieszkanie w Jelitkowie projektu studioLOKO jest minimalistyczne, ale projektantki postawiły na mocne akcenty.W całym wnętrzu króluje biel i jasna kolorystyka. Całość miała być oryginalna, ale jednocześnie na tyle neutralna, aby móc przyjąć i trafić w gusta wielu przyszłych mieszkańców. Obok charakterystycznej szafy z siedziskiem ścianę zdobi fotografia Michała Szlagi z oferty ART in Architecture.

Projektantki chciały szczególnie podkreślić kuchnię, stąd decyzja o subtelniejszym wykończeniu reszty pomieszczenia. Nie mogły sobie jednak odmówić kontrastujących dodatków – odpowiednio dobrane poduszki, które ożywiają sofę, czarno – miedziane stoliki kawowe i genialnie zaprojektowane plakaty filmowe na ścianie. Dobór materiałów i kolorów w przypadku tego mieszkania stworzyło przestrzeń przytulną. Akcenty kolorystyczne takie jak czarne krzesła i stół, czy też lampa w odcieniu miedzi spowodowały, że to wnętrze żyje i będzie służyło wynajmującym przez wiele lat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce