Sypialnia według marki Volpi

Sypialnia według marki Volpi

  • Autor: bm
  • 05 sty 2017 12:36 (aktualizacja: 05 sty 2017 12:40)

Łóżka w królewskim stylu - dostępne na polskim rynku

Centrum sypialni jest łóżko, które przede wszystkim musi być wygodne i dopasowane do wymagań i upodobań użytkownika. Najpopularniejsze są ostatnio te, w których rama jest elementem przyciągającym wzrok i nadającym styl wnętrzu. Mogą być całe tapicerowane, z drewnianymi bądź metalowymi wstawkami.

Zagłówek bywa zintegrowany z oświetleniem, co eliminuje konieczność stawiania lampki na stoliku lub montowania osobnych kinkietów. Komfort zapewnią użytkownikom też inne elementy sypialni – coraz częściej tworzące całość z łóżkiem. Jeśli lubimy oglądać telewizję na leżąco, w podnóżku może być zainstalowany telewizor, a miłośników czytania przed snem z pewnością zainteresuje w łóżko ze schowkiem na książki w zagłówku. W modelach ligi hi-tech nie tylko fani muzyki mają do wyboru opcję z głośnikami i panelem, do którego łatwo podłączą telewizor czy komputer. Interesującym pomysłem jest zagłówek wyposażony w ruchome skrzydła, które – niczym baldachim w dawnych sypialniach ma sprawić, że łóżko stanie się zaciszną, przytulną i odizolowaną enklawą.

Zapraszamy do oglądania fotogalerii z niezwykłymi łóżkami zagranicznych marek meblarskich (dostępnych w sklepach Galerii Heban).


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ