Fot. LoftDecora

Fot. LoftDecora

  • Autor: mg
  • 29 sie 2017 12:57 (aktualizacja: 29 sie 2017 13:58)

Marka LoftDecora dostarczyła meble do realizacji komercyjnych

Producenci mebli i artykułów wyposażenia wnętrz coraz częściej interesują się sektorem komercyjnym, widząc w nim atrakcyjny rynek zbytu. Przykładem jest marka LoftDecora, która oferuje meble nie tylko wykorzystywane do aranżacji wnętrz, ale także restauracji, kawiarni czy hoteli.

LoftDecora podejmuje się realizacji i projektowania całościowych realizacji inwestycyjnych, łączących lite drewno i stal. W jej ofercie znajdują się stoły, stoliki kawowe, regały, szafki, ławki oraz lampy. Podstawowym materiałem wykorzystywanym do ich produkcji jest drewna, często łączone z metalem.

Ostatnio marka LoftDecora dostarczyła swoje meble do kilku eksponowanych miejsc publicznych. Wśród realizacji, w których wykorzystane zostały jej meble, są np. restauracja „Śródmieście” w Bydgoszczy, restauracja "Fish&More" czy poznański "Mus Bar&View". LoftDecora zapewniła nie tylko meble, ale też własne grupy montażowe. 

Obecnie meble marki LoftDecora dostępne są w sklepach: Euforma (Bydgoszcz i Warszawa), Direct Floor (Poznań i Wrocław), Galeria Noti (Warszawa), Cafe Art of Home (Warszawa). 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ