Biznesmeblowy.pl

Biurowe strefy relaksu. Kolekcja Tapa. Projekt: Przemysław Mac Stopa. Fot. Grupa Nowy Styl

Meble Grupy Nowy Styl znalazły uznanie na rynku amerykańskim

  • Autor: mg
  • 12 gru 2017 09:36 (aktualizacja: 18 gru 2017 12:13)

Pufy modułowe "Tapa" oraz krzesła i stoliki "Tauko" z oferty Grupy Nowy Styl znalazły uznanie jurorów konkursu "Best of Year Awards", zorganizowanego przez amerykański magazyn „Interior Design”. Autorem obu kolekcji jest znany polski projektant Przemysław "Mac" Stopa.

Pufy modułowe "Tapa" przeznaczone są do urządzania przestrzeni recepcyjnych i nieformalnych miejsc spotkań. Modułowa konstrukcja i szeroka paleta wykończeń pozwalają na wielość aranżacji i tworzenie własnych, niepowtarzalnych konfiguracji. Jurorzy konkursu "Best of Year Awards" (BOY Award) uznali, że to doskonałe rozwiązanie dla biur i przyznali pufom główną nagrodę w kategorii "Contract/ Modular".

Z kolei "Tauko" zwyciężyło w kategorii "Education". Członkowie jury "BOY Award" zwrócili uwagę na organiczny design i funkcjonalność stołów, które - zależnie od potrzeb - mogą z jednej sali uczynić audytorium, salę do pracy w grupach czy tradycyjną salę konferencyjną z długim stołem. Krzesła, hockery i stoliki "Tauko" są dostępne w bogatej linii wykończeń, co sprawia, że dobrze prezentują się nie tylko w biurach, ale też kawiarniach i hotelach.

Wyjątkowy design obu produktów to dzieło Przemysława "Mac" Stopy ze studia Massive Design – jednego z najczęściej nagradzanych w świecie projektantów wnętrz biurowych i wyposażenia biurowego z Polski. Wielokrotnie współpracował on z Grupą Nowy Styl – jego dziełem są m.in. modułowy system siedzisk "Hexa" i szezlong "Link Up".

 Odważny design "Tapa" i "Tauko" przyciąga uwagę naszych klientów i partnerów, a nagrody, które te produkty zdobywają na różnych rynkach, są dla nas potwierdzeniem, że doskonale wpisujemy się w światowe trendy projektowe. To ważne, bo tego oczekują od nas klienci i architekci, z którymi urządzamy wnętrza biurowe – mówi Dorota Sołtykiewicz, kierownik Działu Zarządzania Produktem w Grupie Nowy Styl.

Wręczenie nagród "Best of Year Awards" odbyło się 1 grudnia br. podczas gali zorganizowanej we wnętrzach słynnego nowojorskiego biurowca zaprojektowanego przez Franka Ghery'ego -  IAC Building. Nagrody odebrali Przemysław "Mac" Stopa oraz przedstawiciele SixInch North America – partnera Grupy Nowy Styl na rynku amerykańskim.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce