Warszawska siedziba Echo Investment. Fot. Mat. prasowe

Warszawska siedziba Echo Investment. Fot. Mat. prasowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 sie 2017 14:15 (aktualizacja: 20 sie 2017 13:23)

Meble polskich projektantów w biurze warszawskiego dewelopera

Meble uznanych polskich projektantów - Tomka Rygalika, Oskara Zięty, Romana Modzelewskiego - są elementem wystroju wnętrza nowej siedziby firmy Echo Investment - największego polskiego dewelopera. W biurze znajdują się nie tylko pokoje dla pracowników, ale także oryginalnie wyposażona strefa relaksu.

Warszawskie biuro Echo Investment, największego polskiego dewelopera, i EPP, notowanej na dwóch giełdach spółki inwestycyjnej i zarządcy nieruchomości komercyjnych w Polsce, przeniosło się do budynku Q22. Jest to obiekt biurowy na miarę XXI wieku, wykorzystujący najnowsze technologie oraz trendy kulturowe, dający możliwość dowolnej aranżacji wnętrz oraz zapewniający ogromne zaplecze usługowe. To także zdobywca nagrody Prime Property Prize 2016 w kategoriach "Architektura".

Za aranżację wnętrz odpowiedzialna była pracownia Medusa, której udało się stworzyć nowoczesną, a jednocześnie przyjazną przestrzeń inspirującą do kreatywnej pracy. Nie zapomniano także o strefie chill-outowej i dużej, wspólnej kuchni zachęcającej do wymiany poglądów i nawiązywania przyjaźni. Ważnym elementem wystroju są meble zaprojektowane przez znanych polskich projektantów: Oskara Ziętę, Romana Modzelewskiego i Tomka Rygalika.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ: Propertydesign.pl


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ