PARTNER PORTALU
Belong, Vank

Belong, Vank

  • Autor: bm
  • 06 cze 2017 14:16 (aktualizacja: 07 cze 2017 16:17)

Meble tapicerowane rekomendowane do recepcji

Design harmonizujący z całym wnętrzem w przypadku pomieszczenia recepcyjnego liczy się na równi z ergonomią i komfortem. W strefie dla gości niezbędne są wygodne meble: krzesła, fotele, sofy, pufy i ławki, których szeroki wybór znajdziemy w ofercie studia Everspace. Zobacz propozycje renomowanych producentów!

Do wnętrza nowoczesnego i minimalistycznego doskonale pasowały będą sofy i fotele z kolekcji Hover zaprojektowane przez Tomka Rygalika dla Profim. Ich cechą charakterystyczną jest niezwykła lekkość – kubełki sprawiają wrażenie, jakby były zawieszone w powietrzu.

Meble Vank z kolekcji Belong można łączyć ze sobą jak klocki, zestawiając je w różnych konfiguracjach. Pojedyncze elementy mogą być wygodnymi fotelami, a złączone ze sobą sofami czy nawet narożnikami. Geometryczna, konsekwentna forma, dzięki uniesionym podłokietnikom, sprawia wrażenie lekkiej i wygodnej. To meble idealne do relaksu w przestrzeniach komercyjnych.

Kolekcja Sorriso marki Profim, zaprojektowana przez Jarosława Szymańskiego ze Studio 1:1, wyróżnia się eleganckim kształtem owalnych kubełków. Styl mebli podkreślają wyraziste przeszycia. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, recepcyjnych oraz open space’ach, holach czy kawiarniach.

Fotel RM58 prof. Romana Modzelewskiego z 1958 r. odświeżony został przez Vzór. Zachwycił się nim sam Le Corbusier, a jeden z oryginalnych egzemplarzy znajduje w Victoria & Albert Museum w Londynie, jako część kolekcji światowego designu.

Kolekcja foteli Vieni marki Bejot wyróżnia się zaokrągloną formą oraz designem nawiązującym do stylu pop-art. W jej skład wchodzą siedziska, które idealnie sprawdzą się, jeśli zależy nam na czymś więcej niż utarte schematy aranżacyjne. Zaprojektowany przez włoski duet: Edi & Paolo Ciani.


WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Ewelina, 2017-07-17 12:44:02
    Nieziemskie formy Everspace! :)