Kolekcja Sempre. Fot. Mebin

Kolekcja Sempre. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 31 sty 2017 12:03

Meble wiszące - rozwiązanie do niewielkich mieszkań

Witryny, półki i szafki wiszące to idealne rozwiązanie do mieszkań o niewielkiej powierzchni. Oszczędzają cenne miejsce, jednocześnie zdobiąc i pełniąc ważną funkcję przechowywania. Proste lub finezyjne kształty oraz naturalne barwy na przykład dębu, orzecha lub wenge podkreślają klimat wnętrza.

Nowoczesna ceramika i eleganckie zastawy stołowe dzięki uroczym witrynom i witrynkom zyskują odpowiednią oprawę. Poziome lub pionowe w połączeniu ze szkłem Antisol oraz z zastosowanym systemem LED w subtelny sposób prezentują to, co zostało w nich ukryte. Obok dekoracyjnych witryn w kolekcjach mebli wiszących znajdziemy różnej wielkości półki. To na nich będą ładnie wyglądać niewielkie gadżety, które pragniemy mieć zawsze pod ręką, fotografie bliskich i ulubione lektury. W zestawie mebli do powieszenia nie może zabraknąć niezwykle praktycznych szafek, w których umieścimy wszystko, co potrzebne w salonie, jadalni lub sypialni, a co niekoniecznie chcielibyśmy eksponować.

Witryny, półki i szafki to także idealne rozwiązanie do mieszkań o niewielkiej powierzchni. Oszczędzają cenne miejsce, doskonale zdobiąc poszczególne pomieszczenia. Proste lub finezyjne kształty oraz naturalne barwy na przykład dębu, orzecha lub wenge wprowadzają przytulne ciepło i wraz z zawartością świetnie ożywiają wnętrza.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ