Biuro firmy PerfectGym. Fot. Michał Thoma

Biuro firmy PerfectGym. Fot. Michał Thoma

  • Autor: mg
  • 21 gru 2016 14:03 (aktualizacja: 21 gru 2016 16:19)

Meble znanych marek w biurze PerfectGym

Studio Rave Architects zaprojektowało biuro firmy PerfectGym, specjalizującej się w oprogramowania dla klubów fitness i obiektów sportowych. Wykonawcą projektu była firma Transformation. Do aranżacji wnętrza wykorzystano meble znanych marek, między innymi Bene, Pedrali oraz Magis.

W nowym biurze pracownicy PerfectGym mają do dyspozycji meble biurowe Bene – biurka "T-Platform" i szafy z serii "KX". Część stanowisk roboczych została także wyposażona w regulowane biurka "Bene T-Lift Desk". Koncepcja regulowanych biurek pozwala dopasować wysokość blatu do indywidualnych potrzeb – wybrać najwygodniejszą pozycję siedzącą lub zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą, odciążając kręgosłup i zapewniając niezbędną dawkę ruchu. Pracownia projektowa dostarczyła także meble do kuchni, ladę recepcyjną i szafy wnękowe do nowego biura PerfectGym. Szafy oraz meble kuchenne zostały wykonane według indywidualnego projektu architekta. W kuchni uzupełniły je stoły marki Pedrali i designerskie krzesła "Chair One" firmy Magis.

Minimalistyczny design, stonowana kolorystyka i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji mebli komponują się z wystrojem biura, w którym dominują kolor niebieski obecny w logo firmy, szkło i nowoczesne, proste kształty. Szklane ścianki działowe sal konferencyjnych i kuchni optycznie powiększają przestrzeń, zaś panele akustyczne "Nyquista" zamontowane w miejscach przeznaczonych  na spotkania i fototapety z motywującymi cytatami nawiązującymi do sportu nadają pomieszczeniom nowoczesny charakter. 

Źródło: Property Design


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ