Zestaw Le Noir. Fot. Adriana

Zestaw Le Noir. Fot. Adriana

  • Autor: bm
  • 11 sty 2017 08:39 (aktualizacja: 22 sty 2017 11:08)

Modułowe meble wypoczynkowe - dostępne rozwiązania

Sofy i narożniki o budowie modułowej są od kilku sezonów bardzo popularne na polskim rynku. Spełniają wymogi dotyczące mebli do niewielkich, mało ustawnych mieszkań i są wygodnym sposobem na urządzenie wielofunkcyjnego wnętrza, zgodnego z upodobaniami użytkownika.

Ich zaletą jest przede wszystkim funkcjonalność. Meble modułowe możemy wzbogacać o kolejne elementy. Ich atutem jest też mobilność, która pozwala na niezliczone możliwości aranżacji wnętrz. Niewielkim wysiłkiem można dzięki nim przemeblować salon tak, aby wyglądał na nowy. Wystarczy elementy systemu przestawić w inne miejsca, niż dotychczas stały. Meble modułowe pozwalają tworzyć kompozycje w różnych konfiguracjach. Zestawione ze sobą stanowią wygodny narożnik, który nocą w miarę potrzeb, stanie się idealnym miejscem do spania, jeśli odpowiednio połączymy ze sobą wszystkie elementy. Ukryta w jednym z nich skrzynia na pościel będzie dodatkowym udogodnieniem. Co ważne, nie zawsze musimy moduły ustawiać obok siebie. Osobno posłużą do wypoczynku jako odrębne meble, pozwalając na komfort każdemu z domowników.

Meble modułowe oferuje wielu producentów na polskim rynku. Należy do nich między innymi Adriana Furniture, która na polskim rynku meblowym działa od około 30 lat. Jej narożnik „Piero” to rozwiązanie, które idealnie wpasowuje się w minimalistyczne wnętrza, podkreślając ich prostotę i aranżacyjną oszczędność. Z kolei „Cube” nawiązuje do najmodniejszych tendencji mebli modułowych komponowanych jak wieloelementowa układanka. Dzięki dużej ilości brył wszystko jest możliwe. Długa sofa jednym ruchem może stać się narożnikiem lub oddzielnym fotelem.

Meble wypoczynkowe o budowie modułowej znajdziemy również w ofercie takich firm jak: Gala Collezione, Etap Sofa, Libro czy Caya Design. Na polskim rynku nie brakuje też podobnych propozycji z firm zagranicznych, które są dostępne za pośrednictwem polskich sklepów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ