Cube. Fot. Adriana Furniture

Cube. Fot. Adriana Furniture

  • Autor: bm
  • 08 marz 2017 08:12 (aktualizacja: 09 marz 2017 09:10)

Modułowe meble wypoczynkowe - nowości na sezon 2017

Jednym z większych wyzwań, które stoją przed producentami mebli tapicerowanych, jest wprowadzenie do oferty modeli wpisujących się w zróżnicowane oczekiwania klientów i możliwości aranżacyjne ich mieszkań. Odpowiedzią na tak sformułowane potrzeby rynkowe są meble modułowe.

Meble modułowe to systemy składające się z kilkunastu bądź kilkudziesięciu elementów, które w odpowiedni sposób można ze sobą łączyć, uzyskując – w zależności od indywidualnych potrzeb – rozbudowane sofy czy narożniki. Dzięki nim idealnie można dopasować rozmiar mebla do wymogów konkretnego wnętrza. Poszczególne elementy tak skonstruowanych zestawów są w pełni funkcjonalne. Posiadają funkcje spania, różnego rodzaju pojemniki, co zachęca klientów, dla których liczy się praktyczny aspekt mebla.

Dobierając różnorodne elementy i tym samym mając możliwość aranżowania zestawu, użytkownik mebli modułowych staje się współtwórcą projektu. Decyduje o funkcjonalności mebla, wyposaża go w funkcje. Można powiedzieć, że charakter mebla odzwierciedla marzenia i wyobraźnię kupującego.

Producenci mebli w Polsce od lat wzbogacają swoją ofertę o meble modułowe, wiedząc, że ten rodzaj produktu cieszy się największą popularnością wśród klientów. Proponowane na sezon 2017 nowości i wzbogacone wersje znanych już produktów pokazują, że na polskim rynku dużo się dzieje zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności prezentowanych  mebli.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ