Jadalnia Elegante. Fot. Mebin

Jadalnia Elegante. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 19 sty 2017 09:20 (aktualizacja: 19 sty 2017 11:43)

Nie tylko klasyka - różne formy krzeseł

Krzesło jest istotnym elementem wystroju nie tylko jadalni, ale też sal konferencyjnych. Wśród zaprezentowanych modeli bez trudu znajdziemy wzory gwarantujące komfort posiedzeń, podnoszące prestiż biznesowych spotkań, a przy tym pasujące stylistycznie do nowoczesnego biura czy urzędu.

Jeśli klienci szukają mebli, które pozwolą im odtworzyć klimat i wystrój dawnych dworków szlacheckich bądź styl mieszczański z XIX i początku XX wieku, warto zwrócić uwagę na elementy kolekcji "Wiktoria" lub "Afrodyta" (Mebin). Krzesła w obu kompletach wykonano z litego drewna. Urządzając nowoczesne wnętrza, możemy zdecydować się na krzesła z kolekcji "Diuna", "Maganda" lub "Sempre" – te ostatnie dostępne są w dwóch wersjach: z pełnym oparciem i w lżejszym wydaniu z 3 poziomymi szczeblami. We wszystkich modelach użyto wytrzymałych, łatwych do utrzymania w czystości materiałów obiciowych.

Wyjątkową propozycją jest krzesło "Corino", w którym tylne nogi i oparcie wykonano z jednego kawałka drewna dębowego. W kolekcji "Elegante" meble z litego drewna wyposażono w siedzisko na sprężynach i wykończono skórą ekologiczną lub tkaniną carabu. Oparcia zostały odpowiednio wyprofilowane do naturalnego wygięcia kręgosłupa.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ