Interprint Furniture Days 2015. Fot. Interprint

Interprint Furniture Days 2015. Fot. Interprint

  • Autor: bm
  • 07 paź 2016 11:19

Niecodzienna ekspozycja i warsztaty Interprint

Na 70 m2 powierzchni ekspozycyjnej odwzorowane zostanie wyposażenie pomieszczeń, które odwiedzamy każdego dnia: łazienki, kuchni, biura, baru, parku. Zwiedzający będą mieli okazję znaleźć inspiracje i trendy zaklęte w meblowych formach i dekorach. Wystawie będą towarzyszyły warsztaty.

Na odrębnych przystankach zwiedzający będą mieli okazję znaleźć inspiracje i trendy zaklęte w meblowych formach i dekorach. Wśród nich znajdą się nowe i już znane klientom wzory zaprojektowane m.in. przez Maję Palczewską.

Uzupełnieniem głównego stoiska, będą wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi Maurizio Burrato na co dzień pracujący w dziale Design Development Interprint. Trzy spotkania z architektami, projektantami i wszystkimi zainteresowanymi wzornictwem i trendami rozpoczną się w sobotę 15 października, w godz. 14:00, 16:00 i 18:00 na wystawie Interprint. Podczas nich Maurizio Burrato opowie o aktualnych tendencjach wzorniczych.

Ekspozycja i warsztaty Interprint odbędą się podczas Łódź Design Festiwal (hale wystawiennicze przy ul. Tymienieckiego 3, budynek C, I piętro).


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ