Biznesmeblowy.pl

Uczestnicy odbywającego się w Poznaniu Art & Fashion Forum korzystali z mebli marki Noti. Fot. Noti

Noti wspiera forum sztuki i mody

  • Autor: mg
  • 15 lis 2016 09:05 (aktualizacja: 16 lis 2016 10:07)

Firma Noti często wspiera wydarzenia o charakterze kulturalnym czy społecznym, widząc w nich ważny element budowania rynkowej rozpoznawalności. Ostatnio marka była obecna w poznańskim Starym Browarze na 10-leciu (17-29 października br.) "Art & Fashion Forum", wyjątkowego połączenia mody i sztuki, powstałego z inicjatywy Grażyny Kulczyk.

"Art & Fashion Forum" to otwarta platforma inspiracji i edukacji, eksperckich seminariów i kreatywnych warsztatów oraz spotkań z ludźmi ze świata mody, mediów oraz nowych technologii. Projekt adresowany jest do młodych ludzi, którzy swoje pomysły gotowi są rozwijać, nie bojąc się podejmowania na kolejnych etapach kariery odważnych decyzji biznesowych. Dziesiątej edycji wydarzenia przyświeca hasło „Different = Irreplaceable”. Rolę kuratora wydarzenia objęło SHOWstudio Nicka Knighta z Londynu. Hasło jubileuszowej, 10. edycji "Art&Fashion Forum" by Grażyna Kulczyk to apel, byśmy wszyscy docenili swoje wzajemne różnice i dążyli do przyszłości, w której ludzi ceni się za ich wyjątkowość i indywidualność – cechy, które moim zdaniem są tak wiele warte – mówi Nick Knight.

W przestrzeniach Starego Browaru uczestnicy warsztatów "Fashion Design", "Fashion Writing", "Fashion Illustration" i "Fashion Photography"korzystali ze specjalnie zaaranżowanych wysp, złożonych z mebli firmy Noti, pochodzących z kolekcji "Stone", "Termo", "Bouli","Tulli", "Teddy Bear" oraz "Hussar", w wyjątkowych welurach marki Kvadrat z kolekcji wybitnego projektanta mody Rafa Simonsa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce