Fot. TRE

Fot. TRE

  • Autor: bm
  • 11 paź 2016 13:32 (aktualizacja: 12 paź 2016 14:18)

Nowa marka stworzona przez Tomka Rygalika

TRE - to nowa marka, która powstała z inicjatywy Tomka Rygalika - znanego w branży meblowej i wnętrzarskiej designera. Stworzył ją - jak sam mówi - z potrzeby otaczania się na co dzień pięknymi przedmiotami i chęci tworzenia rzeczy ponadczasowych.

Marka TRE z sukcesem zadebiutowała na światowych wystawach na Ambiente we Frankfurcie i Maison&Objet w Paryżu. Jej unikalny charakter docenili prestiżowi odbiorcy z całego świata. Na polskim rynku marka została zaprezentowana we wnętrzach mieszczącego się w obrębie Fortów Mokotów studia Jasna Sprawa. Docelowo na terenie fortów będzie znajdować się także Showroom połączony z biurem firmy.

Marka TRE to odpowiedź na potrzeby dążenia człowieka do równowagi i prostoty. Stworzona z myślą o ludziach, którzy żyją świadomie i z atencją podchodzą do wyboru produktów, którymi się otaczają. Istotą marki jest trwałość fizyczna oraz estetyczna przedmiotów codziennego użytku.

Wartości TRE są uniwersalne kulturowo, dlatego do projektu zaproszono projektantów z całego świata. Wykorzystywane materiały zostały dobrane świadomie, w myśl idei o uniwersalizmie i trwałości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów wybranych tak, by forma stanowiła jedność z funkcją i filozofią życia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Propertydesign.pl


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ