Omenaa Mensah. Fot. Archiwum

Omenaa Mensah. Fot. Archiwum

 • Autor: mg
 • 19 paź 2016 09:08 (aktualizacja: 19 paź 2016 12:59)

Nowe przedsięwzięcie Omeny Mensah

Najnowszym przedsięwzięciem Omeny Mensah, znanej osobowości telewizyjnej, a od kilku lat także projektantki mebli, jest kooperacja z Galerią Mebli Ekskluzywnych Heban i IWCMeble, firmą, która specjalizuje się w tworzeniu aranżacji na rzecz rynku kontraktowego. W ich salonach będą prezentowane meble sygnowane jej marką Ammadora.

Omenaa Mensah to nie tylko charyzmatyczna osobowość telewizyjna, ale także twórczyni meblarskiej marki Ammadora. Kilka lat temu nawiązała kontakt z malarką Dorotą Golińską, rzeźbiarką i scenograf teatralną Dorotą Banasik oraz znalazła zakład tapicerski, który zrealizował jej wymarzone meble. Tak powstały pierwsze projekty Ammadora. Obecnie Omenaa Mensah systematycznie rozszerza swoje portfolio. Wspólnie z Gajda Design i JMB stworzyła kolekcję mebli do sypialni "Love", która dostępna jest w sieci salonów JMB Design. Tu można kupić także edukacyjne pufy dla dzieci z możliwością ich personalizacji, z których dochód ze sprzedaży zasila projekt budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie, realizowany przez fundację Omenaa Foundation.

Najnowszym przedsięwzięciem Omeny Mensah jest kooperacja marki Ammadora z markami mebli Heban i IWCMeble. W salonach obu marek będą prezentowane meble sygnowane jej marką Ammadora. Galeria Heban specjalizuje się w sprzedaży mebli ekskluzywnych, w tym znanych włoskich marek, natomiast IWCMeble zaopatruje w artykuły wyposażenia wnętrz nie tylko klientów indywidualnych, ale także rynek kontraktowy.

 


WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

  • artamator, 2016-10-19 16:10:26
  Oj, ja biedny korniczek ! Postruguał bym te zmysłowe mebelki , ale za wysokie progi...
  • Luigi, 2016-10-19 14:29:17
  Piękna kobieta.. A meble równie zmysłowe ;)
  • Luigi, 2016-10-19 14:29:04
  Piękna kobieta.. A meble równie zmysłowe ;)