Sofa Sosa z oferty firmy Noti. Fot. Noti

Sofa Sosa z oferty firmy Noti. Fot. Noti

  • Autor: mg
  • 16 lis 2016 13:37 (aktualizacja: 16 lis 2016 14:38)

Nowy katalog produktowy firmy Noti

Z myślą o 2017 roku firma Noti przygotowała nowy katalog produktowy. Znalazły się w nim nie tylko rozwiązania doskonale znane klientom tej marki, ale także nowości, których premiera miała miejsce podczas październikowych targów "Orgatec", odbywających się w Kolonii.

W katalogu produktowym firmy Noti, przygotowanym na rok 2017, znalazły się najnowsze propozycje tego producenta. Są wśród nich krzesła "Linar Plus" i "Nordic", fotele lounge i club oraz krzesła "Manta", fotele i krzesła "Mishell" na podstawach z drewna, fotele "Tulli" oraz "Mamu", pufy "x40" oraz "Rollo", kontraktowe modele sof LCD, a także kolekcja sof "Sosa".

Wraz z wprowadzeniem nowych produktów została też przeprowadzona selekcja mebli na stronie internetowej firmy Noti. Obecnie kolekcje "Artivum", "Cubber", "Easy", "Estino", "Origono", "Queen", "Slim", "Tritos XL" wraz z ich opisami, zdjęciami i modelami 3D przeszły do boksu "Archiwum". W praktyce oznacza to, że ich zamówienie i możliwość produkcji będą omawiane indywidualnie w siedzibie firmy.

Firma Noti istnieje na rynku od 2005 roku. W roku 2016 już po raz trzeci otrzymała prestiżową nagrodę "Red Dot" za zaprojektowane przez Tomka Rygalika siedzisko "Tulli". Wcześniej zostały nagrodzone: sofa "Clapp" Piotra Kuchcińskiego i krzesło "Comma" Renaty Kalarus.

Meble produkowane są w Polsce, w fabryce w Tarnowie Podgórnym, pod Poznaniem. Są to głównie: sofy, fotele, pufy, krzesła i stoliki. Przeznaczone są do przestrzeni mieszkalnych, biurowych i publicznych. Firma współpracuje z wieloma znanymi polskimi projektantami, między innymi: Piotrem Kuchcińskim, Tomkiem Rygalikiem, Krystianem Kowalskim, Dorotą Koziarą, Tomaszem Augustyniakem, Renatą Kalarus, Katarzyną Okińczyc, Mikołajem Wierszyłłowskim, Anną Hrecką, Małgorzatą Bronikowską, Jerzym Langierem, Jerzym Porębskim i Grzegorzem Niwińskim. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ