PARTNER PORTALU
System modułowy Ład. Projekt Grynasz Studio dla marki Fam Fara

System modułowy Ład. Projekt Grynasz Studio dla marki Fam Fara

  • Autor: bm
  • 06 kwi 2018 09:21 (aktualizacja: 10 kwi 2018 08:12)

Projekty Grynasz Studio na SaloneSatellite w Mediolanie

Siedem projektów autorstwa pracowni Grynasz Studio będzie można zobaczyć na wystawie SaloneSatellite w ramach międzynarodowych targów iSaloni w Mediolanie.

SaloneSatellite to wydarzenie dedykowane młodym, zdolnym projektantom. Odbywa się w Mediolanie równolegle z targami meblowymi Salone del Mobile i kuchennym Eurocuccina - w dniach 17-22 kwietnia 2018. Wśród przygotowanych do prezentacji na mediolańskiej wystawie projektów Grynasz Studio znajdą się zarówno meble, jak i inne przedmioty użytkowe i dekoracyjne. Z mebli warto zwrócić uwagę na system modułowy "Ład", zaprojektowany dla marki Fam Fara. To propozycja dedykowana zarówno przestrzeniom domowym, jak i pracowniom czy biurom, która daje możliwość tworzenia spersonalizowanych kompozycji. Na ekspozycji nie mogło także zabraknąć rodziny mebli tapicerowanych "Corbu", stworzonej na zamówienie firmy Marbet Style, inspirowanej projektami architekta Le Corbusiera. W Mediolanie będzie można podziwiać także "Lato" - rodzinę mebli dedykowanych przestrzeniom outdoorowym, ogrodom i tarasom oraz pufę "Coral" stworzona dla marki Meesh, inspirowaną organicznymi strukturami i podwodną kolorystyką. Na wystawie znajdzie się również zaprojektowane dla marki Meesh siedzisko "Slow", łączące funkcję pufy i pojemnika. 

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to multidyscyplinarny zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu i wystaw.

Projekty Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza będzie można zobaczyć w Pawilonie 13/15 na stoisku C10. Projekt jest współorganizowany przez Culture.pl. / Instytut Adama Mickiewicza. Patronem wystawy jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ