Biznesmeblowy.pl

Total Design Management. Fot. Archiwum

Ruszyła rekrutacja na studia Total Design Management

  • Autor: bm
  • 18 maj 2017 14:24 (aktualizacja: 23 maj 2017 11:31)

Roczne studia podyplomowe na kierunku Total Design Management realizowane są przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wspólnie ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej. Rozpoczęły się już zapisy na III edycję studiów (2017/2018). Inauguracja i pierwszy zjazd studiów zaplanowane zostały na dni 18-19 listopada br.

Total Design Management to innowacyjny program zajęć, głównie warsztatowych, które doskonalą kompetencje studentów w obszarach kluczowych dla kreatywnego projektowania innowacyjnych oraz zrównoważonych produktów. Program stanowi platformę spotkania biznesu z designem. Nauczy twórczego wykorzystania wyobraźni w różnych dyscyplinach i przeobrażenia pomysłów w twórcze projekty, które mają szansę odnieść sukces rynkowy, opierając się na filozofii Design Thinking.

Program skierowany jest do ludzi o kreatywnym i innowacyjnym podejściu do życia, chcących poszerzyć horyzonty oraz rozwinąć swoją działalność i stać się bardziej efektywnymi oraz konkurencyjnymi na rynku. Jest adresowany dla dwóch oddzielnych grup wymagających wyprofilowanego Programu:

Design - projektantów, architektów, przedstawicieli studiów projektowych, programistów, grafików;

Biznes - ludzi biznesu: zajmujących się projektowaniem oraz zarządzaniem marką, produktem, dyrektorów, menedżerów a także właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce