SDR

SDR

  • Autor: bm
  • 14 marz 2017 09:58

SDR w Toruniu - zapraszamy już 28 marca!

Zapraszamy na trzecie w tym roku szkolenie w ramach cyklu Studia Dobrych Rozwiązań. 28 marca w Toruniu będziecie mieli okazję do rozmów o dobrym wzornictwie, trendach, spotkania z uznanymi projektantami oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas toruńskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Gościem specjalnym toruńskiego spotkania będzie dr hab. Jan Sikora, autor projektu Stacji Kultura w Rumi nagrodzonej w 2016 roku jako najpiękniejsza biblioteka świata. dr hab. Jan Sikora to wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych. Autor wnętrz prywatnych i obiektów kultury m.in. Stacji Kultura w Rumi oraz Sopoteki, założyciel autorskich pracowni Sikora Wnętrza i Marek+Sikora Architektura. Laureat Nagrody Architektonicznej Polityki, Bryły Roku i międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award.

Uzupełnieniem eksperckich wykładów o trendach we wnętrzach, home stagingu i promocji marki architekta w social media będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań firmę CAD Projekt K&A, Modern Line, Mochnik, Palette CAD, Pergo, Ruke oraz Archicad.

MIEJSCE: Hotel Meeting, ul. Generała Józefa Bema 73-89, 87-100 Toruń

TERMIN: 28 marca 2017., rejestracja czynna od godz. 9:30. Początek spotkania: godz. 10.

SZCZEGÓŁY I PROGRAM: SDR Toruń

 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ